Statyczna nakladka

Ponad 20 lat wspieramy biznes. Doradzamy, jak podejmować i realizować trudne przedsięwzięcia. Czasem odradzamy.

WŁODZIMIERZ GŁOWACKI

Przewidujemy zachodzące zmiany, co pozwala nam dostosować strategię działania nawet przy najbardziej nietypowych sprawach.

Joanna Basińska

Zabezpieczamy interesy przedsiębiorców. Minimalizujemy zagrożenia i pomagamy w procesie realizacji projektów inwestycyjnych.

Rita Świętek

previous arrow
next arrow

Kariera

DOŁĄCZ DO NAS

APLIKANT RADCOWSKI/ ADWOKACKI

MIEJSCE PRACY: POZNAŃ

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w zakresie
  • doradztwa transakcyjnego oraz sporów korporacyjnych,
  • projektów infrastrukturalnych,
  • procesowym,
  • zamówień publicznych

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej,
  • dokładność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność wyznaczania sobie priorytetów,
  • wysoka kultura osobista oraz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • warunki sprzyjające aktywnemu rozwojowi kompetencji zawodowych oraz zdobywaniu wszechstronnego doświadczenia
  • pracę w ambitnym zespole radców prawnych i adwokatów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie
  • po okresie próbnych możliwość dofinansowania aplikacji
  • możliwość uczestnictwa w wyjazdach integracyjnych, spotkaniach firmowych

SPECJALISTA DO SPRAW MAREKTINGU W KANCELARII PRAWNEJ

  • kreowanie strategii marketingowej kancelarii prawnej,